
М'який нічник "Зірка" з проєктором зоряного неба 666-38
- Нет в наличии
- Код: 666-38
515 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плюшевий нічник у вигляді барвистої зірочки від виробника "Funmuch" поєднує в собі милу м'яку іграшку, яка наповнить дитячу кімнату гарною різноколірною проєкцією зоряного неба і перенесе малюка у світ солодких сновидінь.
Особливості:
- модель виконана з дуже ніжного, м'якого плюшу і наповнена гіпоалергенним синтепоновим наповнювачем;
- проєктор зоряного неба;
- заспокійливі звуки природи;
- регулювання гучності;
- ніжні колискові мелодії;
- таймер "30", "60", "90" хвилин;
- знімний музичний блок;
- мультимедійна панель працює від 3-х батарейок типу "АА" (до комплекту не входять).
Розмір іграшки - 28х5х32 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Персонажи | Disney |
| Управление | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 300 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Длина сетевого шнура | 0 м |
- Цена: 515 ₴






