
Будиночок сортер розвиваючий "TK Group" українською мовою
- В наличии
- Код: 49682
1 055 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Тільки подивіться, який яскравий та цікавий будиночок! Якщо придивитись до нього ближче, то можна побачити який багатий функціонал він має. Бренд “TK Union group” завжди піклується про своїх маленьких друзів та створює неповторні іграшки з унікальною особливістю - українським озвучуванням, цікавими віршами та піснями.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- іграшка виконана в стильному дизайні будиночка з ручкою для перенесення;
- на даху розташовано веселковий ксилофон та сортер з різними формами;
- біля дверцят ви знайдете ключик для відмикання, цуценя з рухомою головою та сонечко, яке обертається навколо себе;
- на задній стороні є рухомі форми з цифрами та малюнками тваринок;
- ліворуч розташована шестерня приємного кольору з малюночками;
- і найголовніша музична сторона, якщо відчинити дверцята, то можна почути дзвоник у двері;
- кнопка з синьою нотою відповідає за дві мелодії;
- кнопка з білою нотою при натисканні заспіває дитині пісні українською мовою;
- якщо натиснути на голову ведмежа, то можна послухати казочки українською мовою;
- піаніно має три режими гри: ноти, віршики про тваринок; назви тваринок намальованих на клавіатурі;
- усі музичні кнопки супроводжуються підсвічуванням;
- іграшка працює від 3х батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- додатково у наборі є 5 іграшок для сортера.
Розмір упаковки: 25 × 26 × 30 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 300 мм |
| Толщина | 0 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
- Цена: 1 055 ₴








