
Набір для проведення розкопок Jewels Excavation "Danko toys"
- Нет в наличии
- Код: JEX-01-02
150 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір для юних дослідників-палеонтологів, які вирішили присвятити вільний час пошуків і вивчення дорогоцінних каменів!
У цій коробці знаходиться пласт скам'янілої земної породи зі справжніми копіями каменів, а також археологічний набір інструментів, необхідних для проведення розкопок. Ілюстрована інструкція, допоможе правильно підійти до процесу розкопок і в цікавій ігровій формі повідає вам про походження дорогоцінних каменів!
Набір містить:
- фрагмент скам'янілої земної породи - 1 штука (20 каменів);
- стек - 1 штука;
- пензлик - 1 штука;
- інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика набора | Геологический |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 19 мм |
| Вес | 1000 г |
- Цена: 150 ₴

