
Музичний зайчик: танцює та співає 50575 "TK Group"
- Нет в наличии
- Код: 50575
335 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Ну що, малята, настав час для веселих танців! Сподіваємося, що ви гарно пообідали, і у вас з’явилося достатньо енергії, аби повторювати запальні рухи нового іграшкового компаньйона, який обожнює ритмічні танці.
Зайчик-веселун підготував для вас танок, який він виконуватиме під веселе звучання пісеньки українською мовою.
Іграшка має дуже симпатичний дизайн: вушка тваринки прикрашають стильні навушники у вигляді морквинок, а на мордочці красуються великі окуляри, підкреслюючи глибокий блакитний колір її оченят.
Особливості:
- чарівний дизайн у вигляді зайчика
- співає запальну пісеньку українською мовою;
- іграшка рухається ліворуч/праворуч та танцює кумедний танець;
- рухає лапками;
- знімні вушка;
- під час танцю у зайчика підсвічуються навушники;
- тип живлення - 3 батарейки “АА” (не додаються);
- іграшкова тваринка розвиватиме координацію рухів дитини, моторику рук, зір та слух;
- виконаний у приємних кольорах;
- виготовлений з якісного пластику, який є безпечним для здоров’я дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 11 см |
| Длина | 15 см |
| Высота | 22 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
- Цена: 335 ₴







