
Геометричний сортер з тваринками та фігурами 60392
- В наличии
- Код: 60392
680 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Логічні ігри — це завжди корисні іграшки для малюків, вони покращують пам’ять, концентрацію уваги, тренують уяву, логічне та креативне мислення. А з такою грою малюку точно ніколи не стане нудно, адже вона має 3 варіанти гри — кожна грань паралелепіпеда має якусь цікавинку. З одного боку дитина знайде геометричний сортер, до віконець якого потрібно буде підбирати відповідні дерев’яні фігурки, а з іншого потрібно відсортувати веселих дерев’яних тваринок. А інші грані створені з еластичних стрічок, які натягнуті між собою у вигляді барвистої сітки чи решітки. Тому щоб дістати дерев’яні фігурки потрібно просто просунути руку і стрічки не заважатимуть, але не дозволять фігуркам самостійно випасти.
Особливості:
- є 3 варіанти гри;
- іграшка виготовлена з дерева;
- кожна грань куба має якусь цікаву гру для дитячих ручок;
- 2 грані кубу зроблені з еластичних кольорових стрічок, які натягнуті у вигляді сітки;
- інші 2 грані теж зроблені з еластичних стрічок, які натягнуті у вигляді решітки;
- є 2 сортери — геометричний та для дерев’яних тваринок;
- до іграшки додається комплект з 12 яскравих дерев’яних фігурок для сортерів;
- іграшка виготовлена з якісних матеріалів, які є безпечними для здоров’я дитини.
Розмір: 19*13*13 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 130 мм |
| Толщина | 0 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 680 ₴











