
Музичний сортер автобус 67159 "TK Group"
- Нет в наличии
- Код: 67159
1 020 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Яскрава і дуже приваблива музична каталка у формі шкільного автобуса - чудовий подарунок для малюка!
Шкільний автобус обладнаний безліччю ігор, що розвивають: логіку, фантазію, просторове мислення та координацію рухів.
Особливості ігрової моделі:
- українське озвучування;
- сортер;
- кнопка-пискавка;
- двірники з тріскачкою;
- у набір входить викрутка, за допомогою якої можна відкрутити колеса;
- до автобуса прив'язана ниточка, щоб використати іграшку як каталку;
- 3 суміщені шестерні з тріскачкою;
- бусини, що обертаються.
Функціональні особливості моделі:
- мерехтливе підсвічування;
- піаніно працює в трьох режимах: ноти, цифри, мелодії.
- синя кнопка – перемикає режим піаніно;
- червона та жовта кнопки – активують веселі пісеньки українською мовою;
Іграшка працює від 3х батарейок типу "АА" - не входять до комплекту.
Відсік для батарейок розташований під книжечкою, що знаходиться на даху автобуса.
Розмір коробки: 32*23*22 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Транспорт |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
- Цена: 1 020 ₴










