
Мультикуб сортер 14532 "TK Group"
- Нет в наличии
- Код: 14532
1 115 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Сучасний музичний куб неодмінно наповнить повсякденне дозвілля кожної дитини новими враженнями та позитивними емоціями!
Яскрава та контрастна модель виготовлена з первинної пластмаси, яка забарвлена фарбами з високою насиченістю кольору. Кожна грань містить декілька міні ігор, а також прикрашена вилитими візерунками різних форм.
Особливості:
- українське озвучування;
- зручна ручка для перенесення;
- об'ємна кругла кнопка при кожному натисканні активує мерехтливе підсвічування та відтворює веселий сміх;
- дверцята, що відкриваються, активує кумедні звуки;
- веселі дитячі пісеньки;
- кнопка у вигляді щеня активує на клавішах піаніно 3 режими:
1. "Вивчаємо цифри".
2. “Веселі мелодії”.
3. “Зіграй свої власні мелодії”.
- пальчикові міні-ігри та безліч рухомих елементів;
- кулька, що обертається, з гримлячими елементами;
- шестерні, що обертаються;
- конструктор прикладів;
- рахунки;
- геометричний сортер;
- магнітна гра "Погодуй пташку";
- совеня-неваляшка.
Іграшка працює від 3-х батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
Розмір упаковки: 32 см * 23 см * 23 см.
Упаковка: Коробка.
Вік: від 1 року.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 230 мм |
| Вес | 500 г |
| Толщина | 0 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
- Цена: 1 115 ₴











