
Дитячий намет 668-47 “Космос” 70х70х85 см
- Нет в наличии
- Код: 668-47
390 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий намет - магічний портал у світ фантазії та неймовірних пригод. Він надає дітям можливість бути творцями власних історій і відчувати себе в них справжніми героями.
Намет розкладається одним рухом, має компактні розміри, завдяки чому стане чудовою окрасою дитячого куточка.
Особливості:
- сучасний дизайн;
- каркас намета з металевими стрижнями;
- одна сторона виконана із сітчастої тканини, завдяки якій намет гарно вентилюється;
- у передній частині розташований вхід зі шторкою на липучках, яка закріплюється зверху спеціальною мотузочкою;
- намет легко складається та розкладається, що робить його ідеальним для гри як вдома, так і на відкритому повітрі;
- зручна сумка для зберігання та транспортування;
- розмір: 70х70х85 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toys Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Текстиль |
| Ширина | 700 мм |
| Длина | 700 мм |
| Высота | 950 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 390 ₴

