
Дитячий намет 888-029 "Підводна пірамідка" 72х72х94 см
- Нет в наличии
- Код: 888-029
420 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий намет 888-029 дасть можливість дитині усамітнитися з самою собою, адже особистий простір для кожної людини – необхідна потреба!
Намет, виконаний у яскравому дизайні, приверне увагу малюка, а простота складання, вологостійкий матеріал її виготовлення та безпечний каркас неодмінно порадують батьків.
Цей намет можна встановити вдома, він чудово впишеться в інтер'єр дитячої кімнати, а також брати з собою на пікнік. Вона упакована у зручну суму на змійці.
Розміри в розкладеному вигляді – 72х72х94 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Toys Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Текстиль |
| Ширина | 720 мм |
| Длина | 720 мм |
| Высота | 940 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 420 ₴

