Топ продаж

Дитяча складна ванночка FreeON foldable, Grey-White
- В наличии
- Код: 42349
1 354 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складна ванна дуже практична для невеликих квартир або маленьких ванних кімнат.
З пробкою з індикатором температури, який змінює колір, коли вода надто гаряча/вища за 40°C.
Особливості:
тип: ванна;
призначення: для купання малюка;
вік: від народження;
складна;
розміри: 78x49x21 см;
розміри у складеному вигляді: 78x49x10 см;
колір: сіро-білий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FreeOn |
| Страна производитель | Словения |
| Тип ванночки | Классическая |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Винил |
| Особенности | Термодатчик, Отверстие для слива воды |
| Длина | 78 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 21 см |
| Вес | 1.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Grey-White |
- Цена: 1 354 ₴



