
Інтерактивне Ведмежатко Peek a Boo 5086
- Нет в наличии
- Код: 5086
625 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'яке функціональне Ведмежа Peek a Boo- це неймовірно привабливий і дуже милий пухнастий друг, який готовий днями безперервно дарувати любов і гарний настрій своєму господарю!
Вихованець виконаний з ніжного, плюшевого матеріалу, а механічний каркас, який задає рух і звукові ефекти.
Особливості:
- при натисканні на ведмедика він заспіває 5 пісеньок;
- активує веселі звуки;
- іграшка вкрита дуже ніжною на дотик плюшевою шерсткою;
- такий інтерактивний вихованець стане вірним другом і відважним компаньйонам у всіх повсякденних прогулянках;
- працює від 2х батарейок типу “АА” (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский |
| Высота | 24 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| Высота упаковки | 270 мм |
- Цена: 625 ₴







