
Картки на кільці Рахунок. Ферма 2000-04 "Vladi Toys"
- Нет в наличии
- Код: 2000-04
210 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вивчайте разом з малюком форми, фігури та кольори. Знайомте його з різними видами транспорту та дитячими іграшками.
На картках зображені форми, машинки та іграшки. А нижче написані їхні назви. Показуйте по черзі картки та читайте вголос слова. Нехай дитина повторює вас.
Зберіть усі картки разом та отримайте барвисту книжечку на кільці, яку легко можна взяти з собою у подорож чи на прогулянку.
У процесі гри малюк потренує логічне мислення, пам'ять, увагу та фантазую.
Комплектація: 24 картки, кільце.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дидактические материалы |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 100 мм |
- Цена: 210 ₴









