
Пізнавальна мозаїка 24749 4FUN Game Club
- Нет в наличии
- Код: 24749
350 ₴
- +380 (68) 100-19-96
“Пізнавальна мозаїка” від "4FUN Game Club" - це справжнє свято кольору та яскравих барв! У наборі представлене все необхідне для створення чудових мозаїк: 180 кольорових фішок та 12 яскравих шаблонів з малюнками. Діти можуть розташовувати шаблони за своїм бажанням і розпочинати складання мозаїки.
До набору також входить зручний і місткий кейс, у якому можна компактно зберігати шаблони та деталі мозаїки.
Головна мета гри полягає у тому, щоб вкласти різнокольорові фішки грибовидної форми у отвори підходящого кольору на шаблонах. Ця гра сприяє розвитку дрібної моторики рук, навчає дітей розрізняти кольори та тренує їхні творчі навички, уяву та фантазію.
Особливості:
- розмір ігрової платформи: 25х25 см;
- 180 різнокольорових деталей;
- 12 картинок-шаблонів із барвистими зображеннями;
- якісний насичений друк;
- знімна кришка з отворами для мозаїки;
- зручне поглиблення для зберігання ігрових елементів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fun Game |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мозаика |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
- Цена: 350 ₴

