
Іграшка-сортер Baby Garden Сад "Clementoni"
- В наличии
- Код: 17277
819 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка Clementoni "Baby Garden" для захопливого сортування і посадження прекрасного саду.
Місія бренду Clementoni – розвивати дрібну моторику, мовлення та логічне мислення, розширювати словниковий запас та вчити відкривати нові горизонти.
Задумано та розроблено в Італії.
Особливості:
- у наборі 6 садових рослин: редис, цибуля, морква, ромашка, тюльпан та соняшник;
- розташуйте квіти та овочі, вставляючи їх у відповідні ямки в саду;
- виготовлено з переробленого пластику, згідно з програмою "Грай заради майбутнього";
- рекомендовано для дітей від 10 місяців.
Розмір: 15*15*24см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 9 мес |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 240 мм |
- Цена: 819 ₴

