
Гра розвиваюча Мій розумний блокнот: вчимо літери та читаємо "Vladi Toys"
- Нет в наличии
- Код: 5001-03
190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
«Мій розумний блокнот» – це 30 сторінок неймовірно цікавих та корисних завдань на вивчення букв та слів.
Яскраві ілюстрації та милі персонажі роблять процес виконання завдань ще більш захопливим.
Ця гра може використовуватися як додатковий матеріал для занять в дитячому садочку або вдома.
Вивчайте та повторюйте літери, розвивайте словниковий запас, тренуйте увагу та виконуйте цікаві завдання!
Комплектація: блокнот із завданнями на пружині (30 сторінок).
Від 4 років.
Розвиток: вивчення букв, навчання читання, розвиток пам'яті, розвиток уваги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дидактические материалы |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 4-х лет |
| Материал | Картон |
| Размеры | |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 130 см |
| Высота | 0 см |
| Вес | 0 |
| Толщина | 20 см |
| Диаметр | 0.0 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
- Цена: 190 ₴

