
Пригун гумовий 61912 Єдиноріг
- Нет в наличии
- Код: 61912
630 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірно потішний гумовий стрибун у формі тваринки стане ідеальним подарунком для вашого малюка! Весела іграшка відрізняється не тільки своєю оригінальністю, а й тим, що приносить певну користь: підвищує розвиток фізичних здібностей дитини, тренує координацію рухів, баланс, а також сприяє активним іграм.
Стрибун виготовлений з високоякісного та еластичного матеріалу. Його легко надувати та здувати, що робить його зручним для зберігання та транспортування. Це чудовий інструмент, що допомагатиме вашій дитині рости здоровою та активною, водночас отримуючи безліч радості.
Характеристики:
1. Матеріал - PVC.
2. Вага - 1300 грамів.
3. Зручні ручки-вушка.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Игрушка-прыгун |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Резина |
| Цвет | Белый |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 500 мм |
| Высота сиденья | 250 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 630 ₴




