
Дитячий намет J 99 TD, Крижане сердце
- Нет в наличии
- Код: 99
370 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швидко розкладний дитячий намет із зображенням улюблених героїв. Намет має компактні розміри, тому легко знайде своє місце у дитячій кімнаті. Завдяки своїй конструкції, він швидко розкладається та складається. Для зручного зберігання передбачена спеціальна сумка з ремінцями.
Особливості:
- дизайн з тематикою “Герої”;
- каркас намету з металевими стрижнями;
- двері відкриваються і закріплюються;
- вставки із сітки у вигляді вікон;
- складається легким рухом руки в спеціальну сумку;
- розмір намету у розкладеному вигляді: 62х62х92 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Текстиль |
| Ширина | 620 мм |
| Длина | 620 мм |
| Высота | 920 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Крижане сердце |
- Цена: 370 ₴

