
Моя перша книга на липучках Магазин
- В наличии
595 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Різноманітні цікаві завдання, які розраховані на розвиток уваги та мислення. Дитина буде пізваначати навколишній світ, сортвути тваринок за їх місцем проживання.
Липучки - це як наклейки, тільки краще! Їх можна клеїти безліч разів, діти залюбки будуть виконувати завдання.
Книга "Магазин" - це гра з ліпучками, яку дітки просто обожнюють!
Має різні завдання:
- розсортувати продукти;
- придбати товари і розрахуватись, перевірити здачу;
- прибдати певні товари;
- порахувати суму товарів у кошику;
- купити щось, що росте на грядці;
- придбати продукти на салат;
- придбати товари по формах;
- придбати товари, які хотів би прибдати з родичами.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Развивающая книжка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
- Цена: 595 ₴










