Відеоогляд

Мій перший зошит Пиши-стирай
- Нет в наличии
390 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перший зошит для малюків від 2-х років допоможе дитині вивчити у формі гри:
- різновиди транспорту;
– підготує руку до письма за допомогою графомоторних доріжок;
– рахування;
– ознайомить з професіями;
– логічне мислення;
– вивчаємо кольори.
- для малюків : від 2-х років;
- колір: різнокольоровий;
- назва країни виробника: Україна.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Развивающая книжка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
- Цена: 390 ₴











