
Брязкальце 0106 Huanger
- Нет в наличии
- Код: 0106
90 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брязкальце - чудова іграшка для малюків! Завдяки невеличкому корпусу, іграшку дуже легко тримати в маленькій ручці. Приємний звук під час струшування різнобарвних кульок одночасно відволікає та розважає дитину, а також сприяє розвитку сенсорного-зорового сприйняття.
Особливості:
- ручка іграшки зручна для тримання;
- прозорий корпус;
- іграшка виконана з безпечних матеріалів, не містить шкідливих для здоров’я речовин;
- сприяє розвитку сенсорного-зорового сприйняття.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Погремушка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Длина | 150 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
- Цена: 90 ₴


