
Брязкальце прорізувач 0140 Huanger
- Нет в наличии
- Код: 0140
105 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коли у малюка починається етап пізнання зовнішнього світу, саме таке брязкальце допоможе йому в цьому. Цікавий дизайн та барвисті кольори захоплять увагу вашого малюка з першого погляду. Милі прорізувачі приберуть дискомфорт та знімуть надокучливий свербіж у період коли ріжуться зубки, а дзвінке брязкальце заспокоїть і відволіче.
Особливості:
- іграшка обладнана прорізувачем;
- незвичайний та стильний дизайн;
- сприяє розвитку сенсорно-зорового сприйняття;
- дзвінке брязкальце.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Погремушка с грызунком |
| Возрастная группа | С рождения |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 105 ₴


