
Іграшковий візок Похід до супермаркету 07-604 Pilsan
- Нет в наличии
- Код: 07-604
385 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діти наслідують поведінку та дії дорослих, копіюють їх у своїх іграх, вигадуючи цікаві ігрові сюжети. Навіть похід до супермаркету для дитини - ціле дійство. Маленькі “покупці” та “продавці" будуть із задоволенням грати у магазин, коли під рукою знаходитиметься зручний візочок, ну точно як у супермаркеті для дорослих.
Місткий, легкий та яскравий, він стане чудовим атрибутом для домашніх ігор з друзями та батьками.
Особливості:
- габаритні розміри: 33х36х46 см;
- іграшка виготовлена з якісного, міцного та зносостійкого пластику, який відмінно витримує активну експлуатацію;
- легкий процес збірки складаються всього з декількох простих кроків;
- місткий кошик;
- легка конструкція.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pilsan |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 330 мм |
| Длина | 360 мм |
| Высота | 460 мм |
- Цена: 385 ₴

