
М'який логічний куб 22 L 008 G елементи на липучках та брязкальце
- Нет в наличии
- Код: 22 L 008 G
290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Захопливий м’який логічний кубик з кожної сторони має свою цікавинку, що точно прикує увагу юного пізнавайка.
Іграшка містить чимало елементів, що сприятимуть розвитку пізнавальних здібностей, логічного мислення та фантазії дитини. Серед них веселий годинник, знімна сова з очима-гудзиками, різноманітні фігури на липучках, квітка-дзеркальце, елементи на шнурівці.
Логічна гра має оригінальний, незвичний дизайн, чим неодмінно зацікавить дітей від 3-х років.
Особливості:
- іграшка виповнена у вигляді куба;
- одна зі сторін містить намальований годинник з об’ємними стрілками, завдяки якому дитина може вивчати як працює час;
- гра сприяє розвитку дрібної моторики та уявлення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Погремушка |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 130 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 130 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 290 ₴









