Топ

Прогулянкова коляска El Camino AVENUE 1128, Jet Black
- Нет в наличии
- Код: 1128
6 447 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий коляска El Camino ME 1128 - розрахована на дітей від шести місяців і до трьох років, вона має якісні EVA колеса, що роблять прогулянку ще більш комфортною, дана модель має зручне сидіння, нахил спинки можна регулювати.
Перед сидінням встановлений страхувальний бампер із захистом від сповзання, крім цього мама може пристебнути непосидю ремінцем безпеки.
Дитяча коляска El Camino ME 1128 може складатися, вона обладнана глибоким капюшоном. Це стильна, якісна і надійна модель, яка зможе забезпечити вашому малюку максимально комфортну прогулянку.
Характеристики:
- Тип: Прогулянкова коляска-книга
- Рекомендований вік: Від народження до 4 років
- Рекомендоване навантаження: До 22 кг
- Матеріал рами: Сталь
- Тканина:
- Лляний
- Щільність 300 D
- Подвійний
- Водовідштовхувальна пропитка
- Капюшон:
- Глибокий, опускається до бампера
- Регулюється по глибині за допомогою блискавки
- Задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в спекотний період
- Кишеня для дрібниць
- Оглядове вікно
- Спинка:
- 3 положення
- Положення регулюються натисканням планки
- Підніжка:
- Регульована
- 2 положення
- Прорезинена
- Захист:
- 5-точкові ремені безпеки
- Ремінь-захист від зсування
- Знімний відкриваючийся бампер (екокожа)
- Колеса:
- EVA
- Швидке зняття передніх і задніх коліс
- Передні колеса обертаються з фіксацією
- Батьківська ручка:
- Регульована
- Оббивка з екокожи
- Тільки:
- По парі
- На задніх колесах
- Багажна кошик:
- З жорстким дном
- З доступом у лежачому положенні
- Знімний
Матеріал рами: алюміній;
Тканина: водовідштовхувальне просочення.
Капюшон:
- глибокий;
- глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки;
- оглядове вікно.
Спинка:
- 3 положення;
- положення регулюються натисканням важеля;
- кут нахилу 102° -162°.
Підніжка:
- регульована;
- 3 положення;
- вставка з екошкіри.
Захист:
- 5-ти точкові ремені безпеки (3 положення висоти);
- ремінь-захист від сповзання;
- знімний бампер, що відкривається.
Колеса: PU;
- на підшипниках;
- передніх коліс 20,5 см;
- задніх коліс 25 см;
- ширина шасі задніх коліс 58 см;
- амортизатори передніх та задніх коліс;
- передні та задні колеса знімні.
Батьківська ручка:
- регульована в 3 положеннях, mi 104 см/max 117,5 см;
- оббивка з екошкіри.
Гальмо: на задніх колесах.
Багажний кошик:
- витримує навантаження до 2 кг;
- з доступом у лежачому положенні.
У комплекті:
- чохол на ніжки;
- знімна подушечка під голову;
Додатково: реверсивний блок.
Розмір коляски:
- у розкладеному вигляді: 98x58x117,5 см;
- у складеному вигляді: 74x58x35 см.
Розмір спального місця: довжина 95 см/ширина 35 см/глибина сидіння 26 см.
Вага нетто: 10,5 кг.
Вага брутто: 11,9 кг.
Розмір коробки: 52,5x28,5x75 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | EVA |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Бампер, Чехол-накидка на ножки, Разделитель для ног, Подушка-вкладыш, Подножка, Корзина для покупок, Прогулочный блок |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 58 см |
| Длина | 98 см |
| Высота | 117.5 см |
| Вес | 10.5 кг |
| Длина спального места | 95 см |
| Ширина спального места | 35 см |
| Глубина сиденья | 26 см |
| Ширина колесной базы | 58 см |
| Диаметр передних колес | 20.5 см |
| Диаметр задних колес | 25 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 74 см |
| Длина в сложенном виде | 58 см |
| Высота в сложенном виде | 35 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Два положения блоков на раме | Нет |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 117.5 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Jet Black |
| цвет | Зелёный |
- Цена: 6 447 ₴










