
Тактильні сенсорні кубики з пискавкою 0255 Huanger
- Нет в наличии
- Код: 0255
460 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дванадцять м'яких, дуже яскравих, барвистих кубиків неодмінно викличуть захоплення у малюків віком від 6-ти місяців! Адже вони стануть чудовою основою для втілення у життя різноманітних ідей!
Особливості:
- текстурна поверхня та чудова колірна гама;
- на кожній грані куба зображені різні малюнки представників тваринного світу, предмети, цифри та математичні знаки;
- іграшки виконані з високоякісного матеріалу, який є повністю безпечним для дитячого здоров'я;
- при стисканні, кубики видають кумедний звук.
Гра з кубиками розвиває дрібну моторику, а об'ємні фігури тварин та цікаві картинки змусять дитину розглядати деталі та фокусувати зір. Кубики можна використовувати для купання у ванній, а також як гризунки для прорізування зубів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HUANGER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кубики |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Материал | Резина |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Диаметр | 0 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 460 ₴






