
Горщик дитячий з м'якою накладкою El Camino 1143 Egg Potty, Gray
- В наличии
- Код: 1143
1 090 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Горщик дитячий з м'якою накладкою El Camino 1143 Egg Potty - це унікальна модель, яка поєднує стиль і сучасність, ідеально вписуючись в будь-який інтер'єр.
Переваги горщика:
-
Високоякісні матеріали: Виготовлений з міцного та високоякісного пластика, забезпечуючи тривалий термін служби та збереження яскравості кольору.
-
Безпека використання: Гумові ніжки запобігають ковзанню горщика під час використання, забезпечуючи безпеку для дитини.
-
Додаткова опора: Спинка горщика служить додатковою опорою для дитини, забезпечуючи зручність і комфорт.
-
М'яке сидіння: Поліуретанове сидіння горщика забезпечує максимальний комфорт. М'яке і зручне, воно має анатомічну форму, що робить сидіння на горщику приємним для дитини.
-
Легкість догляду: Елементи горщика легко знімаються і миються після використання, забезпечуючи простоту догляду за виробом.
-
Розміри: 34.2х32.9х29.4 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Горшок-стульчик |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Серый |
| Длина | 35 см |
| Ширина | 33 см |
| Высота | 30 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 090 ₴

