
Двоколісний самокат Skyper Crush, червоний 95692
- В наличии
- Код: 95692
3 997 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
Рама: алюміній AL6063-T5
Колеса передні: поліуретан (PU) 230 мм, жорсткість 82А
Задні колеса: поліуретан (PU) 200 мм, жорсткість 82А
Нова надійна алюмінієва система складання
Підшипники: ABEC-7 carbon
Алюмінієві ножні задні гальма
Затискач керма - алюмінієвий AL6063-T5
Гумові рельєфні грипси TPR
Світлодіодна фара з можливістю перемикання світлових режимів
Максимальна вага: до 100 кг
Вага самокату 5.4 кг
Максимальне навантаження: 100 кг
Представлена модель самоката виробляється на фабриках відповідно до європейського критерію якості та безпеки EN 71. Цей сертифікат встановлює низку вимог, що запобігають основним ризикам: фізичні та механічні, займистість, хімічні, електричні, гігієнічні ризики.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 230 мм |
| Вес | 5.4 кг |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 997 ₴







