
Двоколісний самокат Skyper Turbo, фіолетовий 91140
- Нет в наличии
- Код: 91140
2 500 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоколісний самокат Skyper "Turbo" призначений для дітей віком від 5-ти років. Конструкція самокату складана, що робить його компактним та зручним для транспортування.
Характеристики самокату:
- матеріал рами – сталь;
- ручне дискове гальмо;
- розмір коліс – 200 мм PU;
- 2 амортизаційні блоки – передній та задній;
- складна конструкція;
- розмір платформи: довжина 46,5 см, ширина 13,6 см;
- висота керма регулюється від 80 см до 105 см з фіксацією в трьох положеннях;
- ширина керма – 35 см із затискачем;
- крила над колесами;
- поліуретанові колеса – жорсткість 82А;
- підшипники: Abec-7;
- максимальне навантаження до 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Конструкция | Складная |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Высота рулевой стойки | 105 см |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз, Ножной тормоз, Подножка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 500 ₴

