
Інтерактивна розвиваюча дошка сортер з алфавітом 58327 TK Group
- Нет в наличии
- Код: 58327
420 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Інтерактивна розвиваюча іграшка від "TK Group" допоможе малечі розвивати критичне мислення та логіку, вивчати кольори, назви, числа шляхом пошуку відповідностей. Це чудова можливість вивчати та пізнавати світ у цікавому ігровому форматі. Яскраві кольори іграшки гармонійно переплітаються з предметами різної тематики та разом створюють дивовижну гру, перед якою не встоїть жодна допитлива дитина.
Особливості:
- розмір дошки 46х25 см;
- в набір входить: дерев’яна дошка, дерев'яні фігурки, дерев’яна вудочка з магнітом;
- є магнітна гра, яка дозволяє ловити фігурки на вудочку;
- представлено 6 категорій: числа та математичні знаки, літери, тварини, види транспорту, фрукти, професії;
- яскраві малюнки та фігурки;
- іграшка виготовлена з екологічно чистих та безпечних для здоров’я дитини матеріалів;
- допомагає вивчити назви, цифри та кольори;
- сприяє розвитку креативного та критичного мислення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 470 мм |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
- Цена: 420 ₴











