
Самокат двоколісний Best Scooter Flash, синій 79200
- Нет в наличии
- Код: 79200
1 525 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Рама самоката виготовлена із міцної сталі стійкого до механічних навантажень.
Висоту керма можна відрегулювати відповідно до зростання користувача. Поліуретанові колеса оснащені високоякісними підшипниками стійкими до зношування. Для уповільнення ходу або екстреної зупинки передбачено ножне гальмо, розташоване над заднім колесом, а також ручне гальмо. Механізм складання дозволяє надати самокату компактного вигляду, що значно спрощує його транспортування.
Особливості:
- передній амортизаційний блок;
- крила над колесами;
- легка система складання;
- зручні гумові грипси;
- підсклянник;
- наклейка на деку - наждак;
- підніжка із пружинкою;
- сталевий ножний гальмо.
Характеристики:
- великі поліуретанові колеса діаметром 200мм;
- жорсткі пластикові диски;
- висота керма регулюється від 88 см до 102 см, з фіксацією в 3 положеннях;
- ширина керма – 36 см;
- розмір деки – 54х12.5 см; корисна довжина деки – 33 см;
- висота деки від підлоги - 10 см;
Вік - від 5 років
Зріст – 1.45 см до 1.95 см.
Максимальне навантаження – 80 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Конструкция | Складная |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Высота рулевой стойки | 88 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | синій 79200 |
| цвет | Розовый |
- Цена: 1 525 ₴

