
Розвиваючий дерев'яний бізіборд Будинок Цукерочка 50х40х40 см
- В наличии
- Код: 5040
3 610 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Бізібудинок не тільки привабливий ззовні, але й має чудовий набір функцій, спрямованих на розвиток різних аспектів дитячого розвитку. На шести сторонах знаходяться різноманітні розвиваючі елементи: ксилофон, лабіринт, віконця, коники на каруселі, та імітація шнурівки і т.д.
Бізібудиночок сприяє розвитку музичного слуху, логічного мислення, терплячості. Допомагає вивчити кольори, форми, числа. Можливість малювати крейдою на даху будиночка сприяє розвитку креативу, та заохочує дітей виражати свою творчість.
Взаємодія з іграшкою також сприяє розвитку соціальних навичок та створенню позитивної взаємодії батьків з дітьми.
З різноманітністю елементів та можливостями для вивчення, цей бізібудинок буде залишатися цікавим та викликати інтерес дитини на протязі тривалого часу, він є ідеальним інструментом для розвитку дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Фанера |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 400 мм |
- Цена: 3 610 ₴










