
Розвиваючий дерев'яний Бізікуб 30х30х30 см, сірий
- В наличии
- Код: 3030
2 490 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Бізікуб не тільки привабливий ззовні, але й має чудовий набір функцій, спрямованих на розвиток різних аспектів дитячого розвитку. На сторонах знаходяться різноманітні розвиваючі елементи: ксилофон, лабіринт, віконця, коники на каруселі, та імітація шнурівки і т.д.
Бізікуб сприяє розвитку музичного слуху, логічного мислення, терплячості. Допомагає вивчити кольори, форми, числа. Можливість малювати крейдою на даху будиночка сприяє розвитку креативу, та заохочує дітей виражати свою творчість.
Взаємодія з іграшкою також сприяє розвитку соціальних навичок та створенню позитивної взаємодії батьків з дітьми.
З різноманітністю елементів та можливостями для вивчення, цей бізібудинок буде залишатися цікавим та викликати інтерес дитини на протязі тривалого часу, він є ідеальним інструментом для розвитку дитини.
Включає в себе:
- годинник
- лабіринти
- шестерні
- музичні інструменти
- вимикачі та багато іншого
Зручний у використанні можна перенести в будь-яке потрібне вам місце. З бізикубом дитина розвивається самостійно. Покращує дрібну моторику. Малюк безперервно вивчає і взаємодіє з різнофункціональними дрібними предметами.
Одна іграшка може швидко набриднути, а Бізікуб – це в середньому 14 іграшок в одній.
* Дитина повинна грати з іграшкою тільки під наглядом дорослих. Не залишайте дитину саму разом з іграшкою.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Фанера |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 300 мм |
- Цена: 2 490 ₴









