
Розвиваючий дерев'яний Бізікуб 23х23х23 см, рожевий
- В наличии
- Код: 2323
1 550 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Бізікуб — це універсальна іграшка, яка не лише захоплює дитину, але й активно сприяє її розвитку. Його багатофункціональність допомагає малюкові вивчати основи математики, кольори, форми, розвиває координацію та моторику, а також підтримує творчість через можливість малювати на даху. Іграшка має різноманітні елементи, які дають дітям можливість досліджувати нові функції та взаємодіяти з ними, що підтримує їх інтелектуальний і соціальний розвиток.
Бізікуб дозволяє дитині на власному досвіді вивчати основи музики, логіки та терпіння, завдяки таким елементам, як ксилофон, лабіринти, шестерні, вимикачі і багато іншого. Він легко транспортується, що робить його зручним для використання в будь-якому місці, а також гарантує, що дитина буде захоплена і зацікавлена в ньому тривалий час.
Тому Бізікуб — це чудовий вибір для розвитку маленьких дітей, який дозволяє їм вчитися і грати одночасно.
Включає в себе:
- годинник
- лабіринти
- шестерні
- музичні інструменти
- вимикачі та багато іншого
Зручний у використанні можна перенести в будь-яке потрібне вам місце. З бізикубом дитина розвивається самостійно. Покращує дрібну моторику. Малюк безперервно вивчає і взаємодіє з різнофункціональними дрібними предметами.
Одна іграшка може швидко набриднути, а Бізікуб – це в середньому 14 іграшок в одній.
* Дитина повинна грати з іграшкою тільки під наглядом дорослих. Не залишайте дитину саму разом з іграшкою.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Фанера |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 230 мм |
- Цена: 1 550 ₴










