
Прогулянкова коляска CARRELLO Corsa CRL-5518, Peach Beige
- Нет в наличии
- Код: 5518
6 184 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Прогулянкова коляска CARRELLO Corsa CRL-5518, Peach Beige»
Стильна та функціональна коляска для активних батьків
Carrello Corsa - це ідеальне рішення для батьків, які цінують комфорт, безпеку та стильний дизайн. Ця коляска розроблена з урахуванням потреб як малюків, так і їхніх батьків, забезпечуючи плавне пересування будь-якими дорогами.
Особливості Carrello Corsa:
- Легка та міцна алюмінієва рама
- Великі та надійні колеса з амортизацією
- Поворотні передні колеса
- Регульована спинка до горизонтального положення
- Поручень та бампер з еко-шкіри
- Місткий кошик для покупок
- Компактне складання
Характеристики:
вага: 8.2кг;
вік дитини: від 6 місяців;
максимальна вага - 22 кг;
оглядове вікно - є;
система вентиляції капюшона: є;
матеріал підніжки: еко-шкіра;
кут нахилу спинки: 170 градусів;
регулювання підніжки: є;
бампер: є;
ремені безпеки: 5-ти точкові;
збільшений капюшон: так;
кількість коліс: 4, поворотні;
матеріал коліс: поліуретан;
стоянкове гальмо: ножне;
амортизація: на передніх та задніх колесах;
система амортизації: пружини;
регулювання ручки: ні;
кошик для покупок: відкритий;
спальне місце 83х34 см;
висота батьківської ручки 105см;
складання однією рукою: так.
Размір в складеному вигляді: 36 х 52 х 76 см (ДхШхВ).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | Полиуретан |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Длина спального места | 83 см |
| Ширина спального места | 34 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Нет |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Два положения блоков на раме | Нет |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Нет |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Максимальный угол наклона спинки | 170 град. |
| Материал дна | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Peach Beige |
- Цена: 6 184 ₴











