
Ходунки 2в1 El Camino 1163 MULTIWAY, Pink
- Немає в наявності
- Код: 1163
2 170 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки дитячі EL CAMINO MULTIWAY ME 1163 - стануть відмінним придбанням для вашого малюка, з ними він зможе самостійно пересуватися по будинку, не боячись при цьому вдаритися і впасти, дана модель має продуману конструкцію, висота може регулюватися, що забезпечує дитині максимальний комфорт.
Дитячі ходунки ME 1163 поєднують у собі високу якість, надійність і доступну вартість, ходунки мають стійку конструкцію, хорошу маневреність забезпечують поворотні коліщатка, також у даній моделі є стопори.
Дитячі ходунки EL CAMINO ME 1163 обладнані ігровій панеллю з музикою та рухомими деталями для розвитку у малюка дрібної моторики.
| ТИП: | ходунки з функцією "Перші кроки" |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) | 69см / 54см / 50см |
| РЕГУЛЮВАННЯ ЗА ВИСОТОЮ | 2 положення |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СТОЛИКА (min/max) | 37см / 41см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ (min/max) | 18см / 22см |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО Спинки (min/max) | 49см / 53см |
| ПАНЕЛЬ | знімна |
| МУЗИКА | є, від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять) |
| СВІТЛО | є |
| ДОДАТКОВО | рухомі деталі |
| КОЛЕСА | 6шт |
| рухомі | |
| передні 4*5см / задні 2*9см | |
| пластик+гума | |
| СТОПОР | на задніх колесах, антипоріг - 2шт |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | ні |
| ДОДАТКОВО | функція штовхача "Перші кроки" |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 3,6кг / 4,8кг / 56-20-71см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Pink |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 2 170 ₴

