
Собачка з переноскою 1015 гавкає, ходить та виляє хвостом
- Нет в наличии
- Код: 1015
530 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Здається прийшов час улюбленцю відвідати грумінг салон! Не хвилюйтесь, майстри знають свою справу, тож собачка буде задоволений. Після вдалих процедур можна пригостити хвостика цукровою кісткою!
Іграшкове цуценя виконане з приємного на дотик текстилю. Чорні оченята-намистини та реалістичний носик придають іграшці особливий шарм. Крім милої зовнішності, цуценя може похвалитися своїми здібностями - весело ходити, гавкати та виляти хвостиком!
До комплекту входять переноска, засоби за доглядом та кістка, яку цуценя буде залюбки гризти.
Особливості:
- іграшкове цуценя;
- виконане з приємного на дотик текстилю;
- має якісну фурнітуру;
- весело ходить, гавкає та виляє хвостиком;
- до комплекту входять додаткові аксесуари - переноска, миска, кістка, люстерко, гребінець та картонна огорожа;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 15 см |
| Высота | 15 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 530 ₴






