
Дитяча ігрова каса 4392 "Limo Toy"
- Нет в наличии
- Код: 4392
640 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Касовий апарат магазинчик
Касовий апарат магазинчик Limo Toy Магазинчик — це барвиста каса з безліччю функцій для рахунку грошей і обслуговування покупців. Іграшка принесе вашій дитині та її друзям багато задоволення, допомагаючи їм почуватися в професії продавця.
Завдяки такому набору дитина вивчить назви продуктів, розвиватиме здатність позиціонування себе в колективі, уміння вести тематичні діалоги та виконувати прохання. Гра навчить приймати рішення та відповідально розпоряджатися фінансами.
Особливості:
- Вік: від 3 років;
- Виготовлений із якісної нетоксичної пластмаси;
- У касовому апараті є справжній калькулятор;
- У наборі: 17 аксесуарів;
- Світлові та звукові ефекти;
- Живлення: 3 батарейки типу АА;
- Розмір упаковки: 43 х 18 х 18 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 16-20 |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 430 мм |
| Высота | 180 мм |
- Цена: 640 ₴










