
Дитячий розвиваючий килимок 668-83
- Нет в наличии
- Код: 668-83
1 450 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Цей універсальний килимок призначений для використання з перших днів життя дитини, але він ідеально підходить не тільки для найменших, а і для трохи старших діток. Коли малюки роблять перші спроби повзати, переміщатися, перевертатися, головне завдання батьків - створити усі умови для дитячої безпеки. Виріб можна використовувати у вигляді декількох варіантів, зокрема як повністю розкладений килимок, килимок з дугами, манеж з м'ячами, відкритий манеж.
Особливості:
- 5 варіантів складання килимка;
- 5 з’ємних брязкалець у комплекті;
- 30 різнобарвних кульок для гри;
- розмір розкладеного килимка - 110х98х54 см;
- знімні та регульовані дуги та брязкальця;
- подушка для лежання дитини на животі;
- килимок м’який та приємний на дотик, безпечний для дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Розміри / габарити:
- Довжина (см): 110 см.
- Ширина (см): 98 см.
- Висота (см): 54 см.
Розмір упаковки: 70 см × 9 см × 58 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Развивающий коврик |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | С рождения |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 700 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| Высота упаковки | 580 мм |
- Цена: 1 450 ₴

