
Лялька Вершниця 8410 "Defa"
- В наличии
- Код: 8410
230 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лялька вершниця - елегантна, мила дівчинка, яка обожнює верхову їзду і проводить багато часу зі своїм вірною конячкою-подружкою!
Маленька леді одягнена у святкову пишну сукню, а доповнює весь образ акуратна зачіска.
Особливості:
- дана серія представлена в 3х видах;
- відтворення тематичного ігрового сюжету;
- лялечка має милі риси обличчя, що випромінюють теплоту і доброзичливість;
- розкішна фігурка коня;
- іграшка виготовлена з якісного первинного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
Розмір пакування: 16*6*17см.
Висота ляльки: 10см, висота фігурки коня: 10см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defa |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 10 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 230 ₴








