
Сидіння для купання Maltex Panda 6204, grey/green
- Немає в наявності
- Код: 6204
1 037 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріселко для купання Maltex Panda призначене для підтримки малюка під час купання. Головними перевагами є безпека і комфорт дитини.
Особливості крісла для купання Maltex Panda:
- за допомогою присосок крісельце надійно фіксується у ванній;
- має спинку і підлокітники;
- захисна планка між ніжками малюка запобігає випадкове падіння дитини;
- яскраві іграшки стимулюють уяву малюка;
- легко доглядати після використання.
Склад: поліпропілен, Еластомер.
Країна-виробник товару: Польща.
Розмір стільчика: 34*30*25см.
Розмір коробки: 34*34*26см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltex |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 25 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сіро/зелений |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 037 ₴

