
Сидіння для купання Maltex Panda 6204, white/black
- В наличии
- Код: 6204
1 037 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріселко для купання Maltex Panda призначене для підтримки малюка під час купання. Головними перевагами є безпека і комфорт дитини.
Особливості крісла для купання Maltex Panda:
- за допомогою присосок крісельце надійно фіксується у ванній;
- має спинку і підлокітники;
- захисна планка між ніжками малюка запобігає випадкове падіння дитини;
- яскраві іграшки стимулюють уяву малюка;
- легко доглядати після використання.
Склад: поліпропілен, Еластомер.
Країна-виробник товару: Польща.
Розмір стільчика: 34*30*25см.
Розмір коробки: 34*34*26см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maltex |
| Материал изготовления | Пластик |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 34 см |
| Высота | 25 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | white/black |
| цвет | Серый |
- Цена: 1 037 ₴

