
Дощечка LCD планшет для малювання 855-2
- Нет в наличии
- Код: 855-2
200 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Малюй, створюй скетчі та цікаві примітки на день! Планшет у вигляді тваринки стане чудовим компаньйоном для дітей: він допоможе висловлювати свої думки, робити малюнки та різні написи. Легкий та зручний аксесуар має функцію блокування, а для того, щоб очистити екран для нового малюнку, достатньо натиснути на ніс тваринки.
Особливості:
- дошка для малювання виконана у вигляді тварини;
- LCD дисплей та стилус;
- багатокольоровий екран;
- розміри екрана - 12.5х17.5 см;
- натискання на “ніс” тваринки стирає малюнок;
- функція блокування;
- товщина дошки складає 0.6 см;
- працює від батарейки, яка входить до комплекту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 1 см |
| Высота | 15 см |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
- Цена: 200 ₴










