
Брязкальце прорізувач 2890 Пальчикова гра Слоненя
- Нет в наличии
- Код: 2890
210 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Розвиваюча гра “Слоненя” для маленьких дослідників, яких дуже цікавить навколишній світ. Брязкальце відкриє малечі світ нових тактильних відчуттів та сприятиме розвитку дрібної моторики ручок.
Іграшка представлена у формі слоника, який містить 3 забавки: пальчикову гру з пересуванням кульки, pop it та гумові шнурочки з текстурною поверхнею. Останні можна не тільки протягувати через спеціальні отвори, а й трохи покусати, коли ріжуться зубки.
Особливості:
- виконане у формі крабика;
- 3в1: пальчикова гра, pop it, фактурні шнурочки;
- гармонійне поєднання пастельних відтінків;
- основа-платформа іграшки виконана з первинного пластика, безпечного для дітей;
- ігрові елементи виконані з м’якої гуми;
- сприяє розвитку дрібної моторики рук, тактильного та зорового відчуття.
Розмір пакування: 15 х 9 х 13 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Pop It |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 210 ₴







