
Стукалка ксилофон 792700 Hola
- Нет в наличии
- Код: 792700
635 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кольорова стукалка від ТМ "Hola" має одну суперсилу - швидко привернути увагу дитини та затримати її на довгий час. Іграшка виконана у вигляді швейної машинки та містить 2 забавки: стукалку та ксилофон. Виробнику "Hola" вдалось не тільки гармонійно поєднати 2 різні ігри, а зробити так, щоб вони взаємодіяли: кольорові кульки падають прямо на ксилофон, утворюючі мелодійні звуки.
Особливості:
- 2в1: стукалка та ксилофон;
- стильний дизайн та яскрава колірна гама;
- іграшка виконана у вигляді швейної машинки;
- до комплекту входять молоточок та паличка для гри на ксилофоні;
- іграшка не містить гострих кутів;
- виконана з первинного пластику, міцного та безпечного для дітей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hola |
| Тип | Ксилофон, металлофон |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 200 мм |
- Цена: 635 ₴








