Відеоогляд

Інтерактивна сумочка 62909
- Готово к отправке
- Код: 62909
550 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивна сумочка стане не лише стильним аксесуаром, але й чудовою іграшкою та справжнім вихованцем.
Інтерактивна сумочка у вигляді милої тваринки реагує на дотики і моргає очима, а ще видає більше 25 звуків і реакцій.
У сумочки є три режими: в дорозі, чарівне дзеркало і подіумна хода. Торкайся, гладь сумочку, вона буде реагувати і відповідати тобі.
Стильна сумочка стане ідеальним доповненням до будь-якого образу. А ще така сумочка буде відмінним другом юної модниці, адже він буде моргати оченятами і видавати милі звуки, поки ти займаєшся своїми справами.
Сумочка виготовлена з екошкіри, а металева фурнітура, яскраві акценти і регульована довжина ручки допоможуть завершити стильний образ.
Розміри: 20.5 х 20 х 6.5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Языки | Английский |
| Ширина | 6.5 см |
| Длина | 20.5 см |
| Высота | 20 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 550 ₴






