
Дитячий рюкзак 62541
- В наличии
- Код: 62541
320 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
З цим яскравим рюкзачком ваш малюк зможе взяти з собою на прогулянку чи у подорож всі необхідні йому речі. Рюкзак є не тільки функціональною річчю, яка дозволяє дитині навчитися акуратності та самоорганізації, але і стильним аксесуаром, здатним принести необхідну родзинку у будь-який образ.
Особливості:
- розміри: 23х11х30 см;
- рюкзак велике відділення, зовнішню кишеню на змійку та 2 відкриті бокові кишені;
- рюкзак має пластикову вставку, завдяки якій він добре тримає форму;
- яскравий мультяшний дизайн;
- довжина лямок регулюється;
- лямки та спинка мають м’яке протекторне покриття.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 23 см |
| Глубина | 11 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Регулируемые лямки |
- Цена: 320 ₴







