
Навчальний картридер Жирафа Всезнайко 30317 WToys
- Готово к отправке
- Код: 30317
450 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Інтерактивний планшет - кардридер Жирафа-всезнайко озвучений українською мовою. Містить 122 двосторонніх картки (244 зображення). Варто лише вставити рдну з карток у віконечко планшета, як малюк почує назву картинки українською мовою. Загалом на картках зібрано 18 тем для навчання, а також казки, вірші та пісні.
Опис карток:
18 тем, казки, пісні, віршики.
1-10 екзотичні тварини;
11-20 фрукти;
21-30 музичні інструменти;
31-40 свійські тварини;
41-60 міське середовище;
61-70 гардероб;
71-80 овочі;
81-90 кольори;
91-100 геометричні фігури;
101-110 цифри;
111-120 транспорт;
121-130 космос (планети);
131-160 морські жителі;
161-175 побутові прилади;
176 = 5 дитячих пісень;
177-186 членистоногі;
187-196 птахи;
197-210 професії;
211-243 абетка;
244 = 5 казок.
Планшет працює від акумулятора, зарядний пристрій до якого входить в комплект.
Іграшка рекомендована дітям від 3-х років, але під наглядом дорослого її можна використовувати уже з однорічного віку.
13*9см жираф
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WToys |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Развивающие карточки |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество составных элементов | 122 шт |
| Особенности | Изучение языка, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 450 ₴













