
Іграшковий Електричний дриль 778-50
- Нет в наличии
- Код: 778-50
290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшковий інструмент для хлопчиків, який дозволить відчути себе справжнім майстром! Дриль з відмінною деталізацією стане чудовим тренажером та навчить хлопчика основним принципом роботи з інструментом. До комплекту входять 3 насадки, які значно розширюють можливості дрилі. Захисні окуляри дозволять дотримуватись техніки безпеки та зробити тематичну гру реалістичною.
Особливості:
- дриль з автоматичним принципом роботи;
- відмінна деталізація;
- кольорове тематичне забарвлення;
- присутні 3 насадки;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконаний з міцного пластику.
Розмір: 24*24*6см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор инструментов |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 5 |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 240 мм |
| Высота | 240 мм |
- Цена: 290 ₴




