
Пальчикова гра Поп-іт 688-73
- Нет в наличии
- Код: 688-73
280 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Така іграшка захопить дитинку на довгі години, адже вона містить стільки всього цікавого! Начебто така маленька, а має багато функцій, і випускати з рук її зовсім не хочеться. Тягнути, натискати, крутити - можна робити все, що захочеться! Іграшка корисна для дрібної моторики і подарує безліч приємних вражень.
Особливості:
- іграшка має цікаву та незвичайну форму;
- має широкий функціонал;
- виконує функцію брязкальця;
- з двох сторін елементи поп-іту;
- іграшка обладнана прорізувачами;
- корисні для дрібної моторики елементи;
- стильний дизайн.
Розмір пакування: 17*6*14см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бизиборд |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
| Высота упаковки | 140 мм |
- Цена: 280 ₴

