
Динозавр зі звуковими ефектами 072
- Нет в наличии
- Код: 072
760 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей милий іграшковий динозаврик стане чудовим подарунком кожному малюкові! Іграшку виконано у вигляді стилізованого динозавра із рухливими кінцівками. Динозаврик також видає реалістичні звуки гарчання, що додає грі веселощів.
Особливості:
- розміри: 28х19.5х23 см;
- іграшку виконано з міцного та яскравого пластику;
- іграшку виконано у вигляді стилізованого динозавра;
- динозавр має рухливі ноги та голову;
- динозавр підсвічується і видає звуки гарчання;
- динозавр працює від батарейок, включених до набору;
- у комплекті з динозавром йде муляж шматка м’яса, виготовлений з щільної гуми.
Розмір коробки: 30*20*30 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 230 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Животные |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
- Цена: 760 ₴





